Святковий локдаун: що треба знати

В Україні почав діяти жорсткий карантин, який триватиме до 24 січня. Рішення про введення строгих обмежувальних заходів було прийнято ще на початку грудня 2020 року на засіданні уряду.
 

Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації у Viber та WhatsApp

Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації у Viber та WhatsApp Список оновлено 22.03 17:00. За добу + 15 лікарів!!!. Ці лікарі готові дистанційно консультувати Вас через Viber, WhatsАpp, Skype (дзвінки - у крайніх випадках) Б Е З К Ш Т О В Н О, не залежно від Вашого місця проживання, національності, соціального статусу, релігії, мови та поглядів і тд.
 

Боротьба з коронавірусом на Сумщині

На Сумщині створено штаб бізнесу, що допомагатиме у боротьбі з коронавірусом. Як повідомив сайт Сумської обласної Ради в четвер, 19 березня 2020 року
 

Планета влаштувала нам домашній арешт

Планета влаштувала нам домашній арешт: Щоб згадали про своє здоров’я, про настільні ігри, про чаювання з батьками і дітьми… Пройшов перший стрес, пройшла стадія заперечення, народився інтерес. А що буде після?
 

До Києва з Мілана прибув літак з потенційно хворими на коронавірусів - Гура

На борту літака МАУ, який прибув 12 березня в Бориспіль з Мілана, багато пасажирів можуть бути потенційно інфіковані коронавірусів, повідомив співзасновник незалежної профспілки працівників медичної галузі Антон Гура, який теж прибув цим літаком.
 

Скільки ж у нас залишиться госпітальних округів?

Перелік лікарень які залишуться згідно реформі. Сумська область п'ять лікарень. м.Суми - дві лікарні
 

Україна на 2 місці по онкології

За темпами поширення онкологічних захворювань в Європі Україна займає 2 місце. Для того, щоб знизити цей показник потрібно зосередити свою увагу на ранній діагностиці,  - МОЗ
 

Врятувати маму п'ятьох діток

Мамі п'ятьох діток терміново потрібні кошти на пересадку легенів. Зараз діагноз молодої жінки - вроджена кістозна аденоматозна мальформація легень...
 

Молитва за згодою : теорія і практика

Люди домовляються молитися про що-небудь разом: в один і той же час вони встають на молитву, хоча б навіть їх розділяють багато кілометрів.