Тітушки, газові атаки, перша кров на совісті Ладухи

В Бурині, 4 серпня стались сутички під час спроби провести позачергову сесію міської ради.
 

Віктор Ладуха відтворює Луганський сценарій

Як писали раніше, діяльність ВІКТОРА ЛАДУХИ вела до занепаду БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ… Він розділив ОТГ на "своїх" та "чужих".
 

Буринь залишилася без голови

"Від сьогодні Ладуха вже не міський голова", - так написав на своїй сторінці в фейсбук Іван Рябоконь, який й подав апеляційну скаргу до суду. 
 

І хто ж тепер аферистка???

Наталія Ільченко, після викривальної публікації "Великомучениця чи депутатка без моральних принципів?" визнала свою вину у наданні недостовірної інформації при подачі щорічної декларації за 2020 рік.
 

Політична кар’єра НАТАЛІЇ ІЛЬЧЕНКО

Сьогодні інтернет рясніє дописами про керівника Буринського відділення Пенсійного фонду Наталію Ільченко. Як написалл інтернет-видання Сумські дебати 17 березня 2021 року в своїй статті "Великомучениця чи депутатка без моральних принципів?": "Можливо, перед тим, як читати мораль іншим, варто підійти до дзеркала та подивитися у власні «чесні» очі?" 
 

Чи існує професійна етика?

Кандидатка в депутати Буринської міської ради восьмого скликання Наталія Ільченко кілька останніх років є керівником Буринського відділення Пенсійного фонду. Кричуща поведінка керівника стала обговорюванною темою в місті Буринь та інтернеті.
 

Меморіальна дошка в пам'ять про Шитова Віктора Олександровича

Рівно рік том, на напередодні Старого Нового року, 12 січня 2020 року, перестало битися серце Віктора Шитова.
Пішла з життя відома на Сумщині людина – добропорядна, чесна та талановита.
 

На Буринщині начальник начальник відділу "Буринське бюро правової допомоги" півтори роки переслідує в соцмережах жінку.

На Сумщині знову скандал. В м.Буринь Сумської області скандальний Начальник відділу "Буринське бюро правової допомоги" Марія Бондаренко півтора року постійно пише пости  з нецензурною лексикою.
 

"Майдан", на який збирали Буринчан, закінчиться спалахом COVID-19

"Майдан" на який збирали Буринчан закінчиться спалахом COVID-19.
 

На Сумщині збирають "майдан".

На Сумщині в містечкі Буринь збирають "майдан"...
 

Перевибори в Бурині?!

Що чекає Буринь найближчим часом і чому за це будуть платити прості буринчани?
 

ОЙ ДОРОГИ, ВИ НАШІ - ДОРОГИ

Поїхала з Конотопа до Бурині по іншій дорозі. Тому що дорога до Конотопа була справжнім пеклом. Останній раз цією дорогою я їхала восени.  От ми й поїхали іншим шляхом, можливо, краще буде. Як я раділа.
 

Бути донором – це дарувати життя

Донорство крові врятувало багато життів. Це не лише шляхетно. Сьогодні учасниці проекту Ділові Жінки Сумщини вкотре здавали кров в Сумському обласному центрі служби крові.
 

Хто знищив Шевченківські дуби?

Шевченкові дубки знищено в Бурині. В Бурині 3 травня 2019 року, в рамках загальнонаціональної акції «Дуби Шевченка єднають Україну», за ініціативи Олександра Непочатова, депутата Сумської обласної ради, була висаджена алея дубів ( приблизно 30 дубів)
 

Буринь можна і треба зробити найсучаснішим містом

Як написав на своїх сторінках "Буття і Життя" ІВАН ЖИТНИК, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії 2019 року у номінації «Художня література», письменник, поет, член Національної спілки журналістів України : "Місто Буринь повинне стати найкращим містом в Україні"
 

Акцію проти вантажівок з небезпечними грузами влаштували на Сумщині

Протягом кількох годин жителі Бурині  на Сумщині 10 березня стояли на вулиці, аби привернути увагу місцевої влади. Люди розповідають - по їх вулицях постійно їздять вантажні автомобілі з хімічними речовинами, які розбили дороги, та становлять небезпеку для здоров`я. Відео акції виклала на своїй сторінці у фейсбуці журналіст Наталія Кузнєцова-Віноградова, яка вела стрім.
 

"ДЖЕРЕЛА Б'ЮТЬ"- презентація збірки Григорія Склярова

Під такою назвою 11 березня у приміщенні Сумської районної державної адміністрації відбулась презентація поетичної збірки Григорія Склярова - голови Юнаківської сільської ради Сумського району .
Автора прийшли привітати представники управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Сумської районної державної адміністрації та районної ради, колеги, родина, земляки.