Меморіальна дошка в пам'ять про Шитова Віктора Олександровича

Рівно рік том, на напередодні Старого Нового року, 12 січня 2020 року, перестало битися серце Віктора Шитова.
Пішла з життя відома на Сумщині людина – добропорядна, чесна та талановита.
 

На Буринщині начальник начальник відділу "Буринське бюро правової допомоги" півтори роки переслідує в соцмережах жінку.

На Сумщині знову скандал. В м.Буринь Сумської області скандальний Начальник відділу "Буринське бюро правової допомоги" Марія Бондаренко півтора року постійно пише пости  з нецензурною лексикою.
 

"Майдан", на який збирали Буринчан, закінчиться спалахом COVID-19

"Майдан" на який збирали Буринчан закінчиться спалахом COVID-19.
 

На Сумщині збирають "майдан".

На Сумщині в містечкі Буринь збирають "майдан"...
 

Перевибори в Бурині?!

Що чекає Буринь найближчим часом і чому за це будуть платити прості буринчани?
 

ОЙ ДОРОГИ, ВИ НАШІ - ДОРОГИ

Поїхала з Конотопа до Бурині по іншій дорозі. Тому що дорога до Конотопа була справжнім пеклом. Останній раз цією дорогою я їхала восени.  От ми й поїхали іншим шляхом, можливо, краще буде. Як я раділа.
 

Бути донором – це дарувати життя

Донорство крові врятувало багато життів. Це не лише шляхетно. Сьогодні учасниці проекту Ділові Жінки Сумщини вкотре здавали кров в Сумському обласному центрі служби крові.
 

Хто знищив Шевченківські дуби?

Шевченкові дубки знищено в Бурині. В Бурині 3 травня 2019 року, в рамках загальнонаціональної акції «Дуби Шевченка єднають Україну», за ініціативи Олександра Непочатова, депутата Сумської обласної ради, була висаджена алея дубів ( приблизно 30 дубів)
 

Буринь можна і треба зробити найсучаснішим містом

Як написав на своїх сторінках "Буття і Життя" ІВАН ЖИТНИК, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії 2019 року у номінації «Художня література», письменник, поет, член Національної спілки журналістів України : "Місто Буринь повинне стати найкращим містом в Україні"
 

Акцію проти вантажівок з небезпечними грузами влаштували на Сумщині

Протягом кількох годин жителі Бурині  на Сумщині 10 березня стояли на вулиці, аби привернути увагу місцевої влади. Люди розповідають - по їх вулицях постійно їздять вантажні автомобілі з хімічними речовинами, які розбили дороги, та становлять небезпеку для здоров`я. Відео акції виклала на своїй сторінці у фейсбуці журналіст Наталія Кузнєцова-Віноградова, яка вела стрім.
 

"ДЖЕРЕЛА Б'ЮТЬ"- презентація збірки Григорія Склярова

Під такою назвою 11 березня у приміщенні Сумської районної державної адміністрації відбулась презентація поетичної збірки Григорія Склярова - голови Юнаківської сільської ради Сумського району .
Автора прийшли привітати представники управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Сумської районної державної адміністрації та районної ради, колеги, родина, земляки.