Буринь можна і треба зробити найсучаснішим містом

Буринь треба зробити самим сучасним містом

Місто Буринь повинне стати найкращим містом в Україні  

- Я ні з ким не борюся, ні проти кого не виступаю… PS: хто підтримує, щоб місто БУРИНЬ стало найкращим містом в Україні – коментуйте, пропонуйте власне бачення та свої пропозиції. - (І.О. ЖИТНИК)

Зі своєї сторони хочу написати, що Буринь можна і треба зробити, не тільки самим красивим, а ще й найсучашнішим  містом.
Зараз є дуже багато можливостей для цього. Особливо при підтримці області, держави. Та й децентралізація грає не останню роль.Всі повинні платити податки. Це аксіома. Я повторюся - ВСІ! Але податки повинні бути справедливими. А не однаковими. Податки, що платить людина, яка продає овочі на базарі та фермер, який теж торгує овочами та зерном не повинні бути ідентичними. Також не повинні платити однакові податки: крамничка, в якій люди купують поїсти та підприємство, яке в добу відвантажує сотні фур. І доки в нашому місті будуть нерівноправні податки - розбудовувати місто буде тяжко.
За ці податки можна зробити:
- Нові робочі місьця, цікаві проєкти, які будуть приносити місту та району кошти. Все це реально. Потрібна тільки воля, бажання МІСЬКОЇ ВЛАДИ.
- Розвиток сільського туризму, спорту, відпочинку.
- Проведення фестивалів, концертів, художніх та фото виставок.
- Насадження алей Павловнія - дерево-фенікс (це дерево майбутнього).

До речі це дерево росте п'ять років, неймовірно красиво квітне. Через п'ять років павловнію можна спиляти.
З деревини виготовляти меблі, тощо. А це відкриття підприємств та нові робочі місця.
Павловнія може бути корисною до 20-50 років.
«Після кожної обрізки, яку проводять у будь-яку пору року з інтервалом у 4-8 років, дерево відростає, - розповідають вчені. - При належному догляді через 7 років можна отримати 240-350 м3 якісної деревини з 1 га. З листя можна виробляти біогаз, - пояснюють науковці. - Також павловнія може бути використана в якості сировини для виробництва біоетанолу: сьогодні є технології, які дозволяють отримати з 1 тонни сухої деревини до 0,5 тонни етанолу».Це тільки поверхнево, як кажуть "навскидку", я написала ЩО можна зробити в місті. Було б бажання. Ідеї завжди є.В нас цікаве місто, с цікавою історією. Але... Зараз це місто є сумним та депресивним.

Наталія Кузнєцова-Віноградова, журналіст