На Сумщині збирають "майдан".

На Сумщині збирають "майдан"

Як пише на сторінках Facebook одна скандальна група Буринське районне громадське об'єднання "МАЙДАН"  : "ДРУЗІ ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО В ІСТОРІЇ ,ЩОБ ДРУЖИНА ПРОКУРОРА КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ОЧОЛИЛА ТВК В БУРИНІ .ЩО ЧЕКАТИ ДАЛІ?
Чи діють закони України взагалі ?! Це риторичне питання виникає , коли дивишся на події, які відбуваються навколо виборів місцевих депутатів і міського голови Буринської ОТГ. В хід йде все - підкуп виборців, залякування обраних депутатів та примушування їх до написання заяв про відмову від депутатства, використання корупційних зв`язків на самому верху – в Центральній виборчій комісії. А що МВС та прокуратура ? Невже нічого не бачать і не чують? І бачать, і чують, і напряму керують цим беспредєлом. Так, сьогодні на засіданні ЦВК було прийнято рішення про заміну голови Буринської ТВК, нею стала дружина Першого заступника прокурора Конотопської місцевої прокуратури Наталича Андрія – Наталич Ганна Вікторівна. Це вже четверта голова Буринської ТВК !!!! Членів комісії та голів Буринської ТВК будуть міняти допоки не приймуть рішення про перевибори міського голови ? Чому саме прокурорська дружина ? Інших дурачків вже нема ? Можливо прокурору пообіцяли підвищення, або фінансову винагороду і безкарність ? Попередня голова Буринської ТВК Булава Л.Г. , розуміючи всю незаконність таких дій не захотіла сідати в тюрму? Буринській громаді вже час поставити крапку цьому свавіллю і підтримати міського голову Ладуху В.Б. , прийшовши на засідання ТВК.
Революція Гідності має тривати !!" 

Цей допис з'явився о 21 годині 22 грудня. З офіційних даних відомо, що цю групу створили під керівництвом самого голови ОТГ Ладухи. Та упродовж всього часу на сторінках цієї групи пишеться неправдива інформація, підтасовуються факти та публікуються образливі дописи на всіх тих хто виступає проти режимного строю Ладухи.

Сьогодні члени ЦВК призначили нового голову ТВК Буринської ОТГ через те, що попередня голова — Булава Л.Г. захворіла на COVID-19.
Новою головою була призначена Наталич Ганна Вікторівна.
Чим не влаштувала Ладуху та його прихильників Ганна Вікторівна, що зараз під дописом у фейсбуці почали з'являтися коментарі, які закликають до Нового Майдану.


Особливою активністю відрізняється одна з сепаратисток Буринщини: Ксенія Клєпанда - Шелєміна, яка на своїх сторінках у фейсбук разом з чоловіком (який був засуджений в 14 році за сепаратизм) всім доводять, що вони "раждьонные в СССР", що такої країни як Україна взагалі не існує. Та постійно розміщують картинки які пропагандуютьСРСР. Згідно із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: Стаття 436–1 Кримінального кодексу України:
Screenshot 4

Тобто в місті, де взагалі не зрозуміла ситуація, де немає голови ОТГ, бо скандальний  голова Буринської ОТГ Віктор Ладуха й досі не поспішає писати заяву до територіальної виборчої комісії про реєстрацію його на посаду міського голови Бурині. Наразі він уже порушив всі визначені законом терміни, відведені для заповнення цього документу. 
Нещодавно Віктор Ладуха запускав дискредитаційну кампанію щодо поліції і прокуратури, заявляючи, що правоохоронці намагаються певним чином вплинути на результат голосування, і висунув проти них абсурдні звинувачення у наркоторгівлі та навіть реалізації фальшивих грошей.
І вже сьогодні "лайкає" ті дописи, де лунають заклики до повстання.

Саме під дописом все тієї ж "сепаратистки" Клєпанди ; "Гиены рвущие Бурынь. Народ! Давайте наконец-то встретимся! Давайте назначим дату встречи, а там решим что к чему! Нам нужно ставать на защиту своего выбора!" стоїть "лайк" від скандального голови ОТГ Ладухи Віктора.
Що буде завтра і чим закінчиться це підбурювання людей, а в данному випадку банальний захист свого трона, який ось-ось повалиться, не знає ніхто.
Не дивно буде, ящо містом будуть "ганяти" зі зброєю "тітушки" та "баланди" які будуть гнобити місто.

Screenshot84

 

Screenshot85

Screenshot86