Віктор Ладуха відтворює Луганський сценарій

Віктор Ладуха відтворює Луганський сценарій

Як повідомлялось раніше, Віктор Ладуха без поважних причин не подав заяву про реєстрацію його міським головою. Проте, маючи реальний вплив на Буринську міську ТВК, домігся прийняття незаконного рішення щодо реєстрації його міським головою. 27 липня 2021 р., крапку в даному спорі було поставлено Постановою Другого апеляційного адміністративного суду по справі 480/8849/20, а саме постановлено:
-Визнати протиправними дії Буринської міської територіальної виборчої комісії Конотопського району Сумської області щодо реєстрації Ладуха Віктора Борисовича Буринським міським головою Конотопського району Сумської області.
-Скасувати постанову Буринської міської територіальної виборчої комісії Конотопського району Сумської області від 04 грудня 2020 року № 10 «Про реєстрацію міського голови.

Буринську територіальну виборчу комісію 29 липня не впустили до кабінету у будівлі колишьої Буринської районної ради. Там — сейф із їх печаткою та документацією.
Колишній Буринській міський голова Віктор Ладуха, (зі слів свідків) звіз в приміщення селян, своїх шанувальників та привів весь штат БУРИНСЬКОЇ міської ради. Навіть працівники ЦНАПу брали участь в несанкціонованому мітингу.

Після того, як ексмеру не вдалося переламати ситуацію, Ладуха організовує травлю.

А за фактом розхитує ситуацію в прикордонному місті Буринь Сумської області. Два інтернет-видання "From-ua.com" та "КП в Украине" опублікували на своїх сторінках статті в захист Віктора Ладухи. Звісно ж, що статті проплачені. 

Так на 5 п'ятому каналі вийшов ряд проплачених телероликів про Ладуху. Зараз на телеканал подали позови до суду, за неправдиву інформацію, яку висвітлював телеканал. 

Нагадаємо, що «Комсомольская правда в Украине» - є російськомовною, українською філією щоденної російської газети та належить українському олігарху Сергію Курченко, який нині проживає в Росії.

У дослідженні, проведеному ГО "Інститут масової інформації" From-ua.com. виявився найбільш закритим, і не подав жодної інформації по жодній з категорій.

Один справжній патріот України повідомив: "Я ще десь в часи до Майдану і саме Майдану, шерстив цей сайт, це проросійська помийка. З початку війни, я його обходжу і забув про існування цього сепарського, антиукраїнського лайна. Так що не дивно, що Ладуха купує там інфопростір."

Сюжет на телеканалі Андрія Садового телеканал «24» на підтримку Ладухи викликав взагалі неоднозначні відгуки.

В соціальних мережах пишуть, що ролик проплачений, відкрито глузують з неправдивих та не підтверджених фактів.

Сьогодні Ладуха Віктор звіз на мітінг під Офіс Генпрокурора своїх пошановувачів.

Гарна картинка для ворожої Росії? Так.

Розхитування та підрив влади? Так.
Знову лунають ті ж прізвища, ті ж звинувачення відносно нардепа Максима Гузенка та прокурора Наталіч. Бездоказово, безпідставно лунають звинувачення з вуст бувшого мера. І знову вихваляння та прикривання славетною фразою : "СЛАВА УКРАЇНІ"

Головними ж вимогами є - залишити головою ОТГ Ладуху Віктора.

Серед людей, які підтримують ексмера та пікетують під Офісом Генпрокурора сьогодні, 3 серпня 2021 року, видно Шелємина Олександра, засудженого за сепаратизм, його дружину Шелєміну (КЛЕПАНДУ) Оксану, яка з чоловіком поділяє проросійські погляди, в мережі інтернет розповсюджують Російську символіку і стверджують, що Україна, як держава, не існує.

Також бачимо Капінуса Олександра, так званого голову громадської організації "Буринське Товариство воїнів АТО/ООС", якого цієї ночі працівники Буринської поліції затримали за керування в нетверезому стані, та який ображав поліціянтів, погрожував депутату Сергію Міненко. Депутат вів онлайн-трансляцію в Фейсбук.
Капінус виражався нецензурними словами в сторону поліції та Рябоконя Івана, кандидата на посаду голови міста Буринь на місцевих виборах 25 жовтня 2020 рок, який саме й повідомив поліцію про правопорушення.
На пікеті також можна впізнати Голубцову Катерину Миколаївну ТВО Директора КНП "БУРИНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ  ЛІКАРНІ, Евгена Базиму - працівника міської ради та інших  державних службовців.

По відео, яке надало ЦЕНЗОР.НЕТ, не дай Бог, щоб Ладуха створив ситуацію як в Луганську.

В ексмера  на зарплатні тітушки і правий сектор, організація ветеранів АТО, 50 кримінальних проваджень по Ладухі В.Б., кримінальні впровадження по ФГ "Едельвейс-2007", яким володіє сам ексголова, та яке записане на рідну сестру Косянчук Валентину.

Як повідомляло інтернет-видання "Буття і Життя" Віктор Ладуха, «учасник АТО», вивішував портрет російського царя Миколи ІІ, коли українські бійці гинули на Сході за цілісність, свободу та незалежність України. І тільки після того, як активісти-патріоти вказали особисто ВІКТОРУ ЛАДУСІ про неподобство з портретом російського царя, який «прикрашав» приймальну чиновника, його було знято… Нагадаємо ще раз, що це відбувалося в період війни на Сході України... До речі, в місті Буринь, й досі висить назва міста російською мовою - БУРЫНЬ.