Тітушки, газові атаки, перша кров на совісті Ладухи

Тітушки, массові заворушення в Бурині.

В Бурині, 4 серпня стались сутички під час спроби провести позачергову сесію міської ради. Під будівлею міської ради ексголова зібрав підкуплених людей та тітушок, яких з самого початку агресивно налаштовув проти депутатів. Натомість, десь втричі більше прийшло людей, які підтримували депутатську більшість. Дуже багато було містян, які відкрито виступали проти Віктора Ладухи.

О десятій годині прийшли депутати, щоб провести засідання та обрати головуючого, секретаря ради та сформувати постійні комісії, які потрібно було вибрати ще на першому засіданні першої сесії.

Але агресивно налаштовані громадяни та тітушки не пустили депутатів до міської ради.

На заваді депутатам стали мешканці міста Буринь Шипанівська, Валентина Саюк та Ольга Щепанівська, які до речі, приїхали до міста Буринь тільки в 2019 році.

Також ексголову підтримували: давно відома місту скандальна сепаратистка Клепанда зі своїм чоловіком Шелєміним Олександром, який свого часу був засуджений за сепаратизм, з ними не меньш скандальна Некрасова, рідна сестра Ладухи Косянчук Валентина, така собі Вікторія Мокренко.

Депутат Сумської районної ради Семен Салатенко (який теж був присутній на прохання ексмера) почав бити в плече юріста депутатів та всіляко провокувати бійку. Косянчук Валентина била своіх опонентів по голові півторалітровою пляшкою з водою. 

Після того, як депутати не змогли потрапити в Буринську міську раду, вони вирішили провести сесію в депутатській приймальні, куди і пішли.

«У нас була більшість від загального складу – 14 депутатів. Ми провели сесію, обрали секретаря ради, обрали спочатку лічильну комісію, тобто, дотримуючись всіх вимог закону і регламенту. Є запис на відео, як це все проводилось, все витримано в межах закону. Одноголосно всі проголосували «за». І я трішки повернусь назад: взагалі ми це питання намагались поставити на голосування ще з самого першого засідання, оскільки у нас зараз ще триває установча сесія, вже восьмий місяць. Надалі ми будемо намагатись пройти до сесійної зали й поставити питання про обрання заступників голови і старостинських округів, старост і так далі», – розповів депутат Буринської міської ради ЄВГЕНІЙ ЛІШУНОВ https://suspilne.media/.

Секретарем Буринської міської ради на позачерговійц сесії обрано депутата від більшості ЄВГЕНІЯ РЯБОКОНЯ, який раніше працював головою Буринської РДА та Буринської районної ради.

Ладуха, як завжди "накручував" людей, "натравлюючи" їх на депутатів та тих, хто його підтримував.

В момент того, як депутати, після проведення сессії, почали виходити з приміщення на вулицю, там сталась бійка, яку спровокували привезені Ладухою тітушки, і яку намагались припинити правоохоронці. 
В той час, коли депутати провели сесію та вийшли з приміщення, люди, які підтримували Ладуху, почали розбризкувати слізогінний газ. 
Але поліція мужньо вистояла, захистила депутатів та тих людей, які прийшли підтримати їх.

Далі в поліцію та депутатів полетіли каміння, півторалітрові пляшки з водою, яйця. Образи, нецензурна лайка лунала з усіх боків. Поліціянтів били пляшками по голові. Чітко видно, як Капінус б'є своїх колишніх колег по службі. Також на відео 5 каналу видно, як сестра Ладухи Косянчук Валентина б'є молодого правоохоронця, а він тільки захищається, виставляя руки. А Ладуха весь час ховався за спини жінок та з рупором все стравлював та стравлював людей один на одного.

З особливою жорстокістю побили Віталія Киріченко: Зламана щелепа, велика гематома на голові, тяжкий ступень струсу мозку, ЗЧМТ, числені забої.

Є свідки, які бачили, що його били колишній міліціонер, якого вигнали з правоохоронних органів, та який прославився пиятикою, неадекватною поведінкою - Капінус Олександр та такий собі Бабак, який є особистим  охоронцем Віктора Ладухи.

Піісля обіду в інтернеті з'явилася інформація, що Ладуха звозить шини до Буринської міської ради...

Як повідомлялось раніше, Віктор Ладуха без поважних причин не подав заяву про реєстрацію його міським головою. Проте, маючи реальний вплив на Буринську міську ТВК, домігся прийняття незаконного рішення щодо реєстрації його міським головою. 27 липня 2021 р., крапку в даному спорі було поставлено Постановою Другого апеляційного адміністративного суду по справі 480/8849/20, а саме постановлено:
- Визнати протиправними дії Буринської міської територіальної виборчої комісії Конотопського району Сумської області щодо реєстрації Ладуха Віктора Борисовича Буринським міським головою Конотопського району Сумської області.
- Скасувати постанову Буринської міської територіальної виборчої комісії Конотопського району Сумської області від 04 грудня 2020 року № 10 "Про реєстрацію міського голови".

Вчора, 03 серпня Ладуха возив своїх "шанувальників"  пікетувати під Офіс Генерального Прокурора.

Чим завершиться бажання Ладухи залишитися в кріслі голови ОТГ, одному Богу відомо. Як ми спостерігаємо, ця людина готова на все...

ВІКТОР ЛАДУХА і зараз вважає себе легітимним міським головою. Про це він сьогодні кілька разів заявляв під час подій, які відбувались у місті Буринь. Але це не так, про що свідчать офіційні документи, зокрема рішення суду.

Заважимо, що повний текст рішення Другого апеляційного адміністративного суду про скасування реєстрації ВІКТОРА ЛАДУХИ міським головою Бурині буде оприлюднено 6 серпня 2021 року. І, як зазначено в ньому, він не підлягає оскарженню… https://ivanzhytnyk.com/