"Майдан", на який збирали Буринчан, закінчиться спалахом COVID-19

"Майдан" на який збирали Буринчан закінчиться спалахом COVID-19

Як писала WEBI NEWS вночі місцеві жителі які дуже вболівають за долю скандального голови ОТГ Ладуху Віктора, вже сьогодні, 23 грудня заповнили всю сесійну залу районної адміністрації. Саме там повинно було відбутися засідання ТВК.
zasydgenyu SceleminЯк і писали раніше активно вели збори, підбурювали жителів міста та підтримували скандального голову "сепаратисти" Ксєнія Клепанда та ії чоловік Шелємін Олександр, який був раніше засуджений у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110 КК України з призначенням йому покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки  (розповсюдження матеріалів, які містять заклики до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України.)
До "буринских сепаратистів"  приєдналася майже вся міська рада і не дивно, бо вони всі отримують зарплатню у місцевого керівника, який позиціонує себе феодалом. Але виникає питання: "Коли працюють всі ці люди?! І за віщо їм платять зарплатню?!"  

Віктор Ладуха, порушуючи Законодавство України та порушуючи постанову "Про Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів", а саме статтю  1.23. Ніхто не має права втручатися в діяльність виборчої комісії, зокрема у розв'язання питань, що належать до її повноважень, крім випадків, передбачених законом відчинив двері сесійної зали де проходило засідання ТВК та запросив зайти своїх шанувальників до зали. На відео можна переглянути перебіг засідання та всі порушення Віктора Ладухи та його поведінку.

А саме на відео чітко видно, що голова ОТГ "підставляє" секретаря ТВК: Марченко Аліну Віталіївну від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", яка порушила постанову 4.12. Секретар комісії відповідає за реєстрацію осіб, які беруть участь у засіданні на запрошення виборчої комісії та без дозволу чи запрошення, і перед початком засідання подає голові комісії список таких осіб.
Звісно ніхто нікого не реєстрував та не фіксував.І тим паче не було ніякого прияйняття рішення,щоб запустити в сесійний зал, де проходило засідання ТВК зовсім не причетних доТВК людей.


Згідно з положенням № 6. Особи, які мають право бути присутніми на засіданні виборчої комісії, у приміщенні, де проводиться голосування

6.5. Інші особи, крім зазначених у пунктах 6.1 - 6.4 цього Порядку, можуть бути присутніми на засіданні виборчої комісії тільки з дозволу або на запрошення цієї комісії, про що приймається рішення на її засіданні.

Повна сесійна зала людей і 32 людини за добу з встановленим діагнозом - COVID-19 по Бурині. Тобто порушили всі Карантинні заходи, які Уряд продовжив   в Україні до 28 лютого 2021 року 

Порушуючи регламент та  перебіг самого засідання ТВК до голови ТВК Наталич Ганни  та заступника Наталії Власенко спочатку вибіг сам скандальний голова.
Потім почала втручатися в роботу ТВК рідна сестра Ладухи Віктора - Косянчук Валентина. З погрозами до заступника голови підбігла Стаднік Вікторія (працівник міської ради),  яка ображала та погрожувала заступнику голови ТВК.


Криками, свавіллям та погрозами завершилося засідання ТВК в м.Буринь.

Таке враження, що місто Буринь взагалі живе своїм життям, зі своїми законами, не керуючись законодавством України та не виконуючи всі карантинні обмеження, які встановлює держава.

Про що можна говорити та обговорювати, якщо найкращою подругою "сепарки" Шелєміной (Клепанди) Ксєнії є Марія Бондаренко, яка очолює центр з надання правової допомоги  в м.Буринь. І на сторінках  соціальних мереж активно обговорює та підтримує саме заклики до "МАЙДАНУ в м.БУРИНЬ" 

Про те, які слова та епітети застосовує   "юрист" Марія Бондаренко взагалі соромно розповідати: ..."Знову ряба кобила, блювота одна від таких тупих..."  І це пише людина, яка повинна захищати людей, людина яка позиціонує себе, як волонтер, яка є Головою ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ТА УЧАСНИКІВ АТО/ООС БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА М.БУРИНЬ "ЖИТТЯ БЕЗ ВІЙНИ"
Найголовнішою темою — залишається тема ковіду. Чому голова знехтував здоров'ям тисяч людей, запустивши десятки людей в одне приміщення.?!
Яким буде місто Буринь?! Що далі чекати взагалі жителям Бурині ЯКЩО голова ОТГ Віктор Ладуха має таких прихильників?! Не дарма є таке гарне прислів'я: "Скажи ХТО твій товариш і я скажу ХТО ти"!!!!