Сьогодні свій ювілей святкує шановний Іван Житник.

Шановний ювіляр! Іван Олександрович!
Сьогодні Ви достойні найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожила гідно, з відкритою душею і чуйним серцем. Тож дорогий ювіляр Іван Олександрович, ми щиро бажаємо Вам завжди бути здоровим, веселим, радісним! Загадайте бажання і вірте, що краще по переду.
 

Право жити (відео пісня)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей… Сім'я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, розбудовуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
 

З Щедрим Вечором та з Йорданською вечерею вас

Нехай другий Щедрий вечір і Йордан принесуть вам багато радості, розбудять надії, йорданська водиця окропить любов’ю та дарує міцне здоров’я! Вітаю з прийдешнім Хрещенням Христовим!
 

Весна пахне щастям, коханням та надією

Весна ... У цього слова є особливий відтінок теплоти та ніжності, від якого приємні спогади наповнюють думки.
 

Ти знаєш, що ти — людина? В.Симоненко

Cьогодні – Всесвітній день поезії. Свято відзначається щороку 21 березня.
 

Золоті руки Лілії

Що це означає - золоті руки? Це руки справжніх майстрів своєї справи, трудівників і патріотів. Золоті руки не бояться ніякої роботи і роблять на совість все, за що беруться. З золотими руками кожен з вас усюди бажаний працівник.
 

З днем Весни, краси...

Інтернет портал Webi News вітає жінок з днем весни, краси та жіночності. Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!
 

«Сучасна жінка повинна бути діловою й лірично-ніжною…»

Наталія Кузнєцова-Віноградова: «Сучасна жінка повинна бути діловою й лірично-ніжною…» Інтернет портал "Буття і Життя"   пропонує читачам добірку нових віршів Наталії
 

П'ять років тому загинув Кузьма Скрябін

Відомий співак розбився у ДТП у Дніпропетровській області. Сьогодні, 2 лютого виповнюється п’ять років з моменту, коли біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області в ДТП загинув відомий український співак, шоумен, лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко (Кузьма).
 

Спомин жадібних ночей

"Спомин жадібних ночей" Слова Івана Житника пісня з далекого 1997 року, яка пролунала в Буринському районному будинку культури. Виконала її лауреат обласного фестивалю "Червона Рута."
 

Каштанове місто (відео)

Пісня «Каштанове місто» на слова та музику Наталії Кузнєцової-Віноградової написана ще в 1998 році.
 

Святвечір - особливий час

З наступаючим Різдвом!Святвечір - особливий час. Ми чекаємо народження Ісуса та віримо, що разом з ним народиться надія на краще.
 

День народження Кобзаря святкують у всій країні.

У цей шалений інформаційний час, коли "слова дощем позамивались... і не дощем, і не слова..." згадаємо Його величні вірші і скажемо: З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ТАРАСЕ!
 

З днем Соборності України!

22 січня українці відзначають велике державне свято – День Соборності України. 22 січня 1919 року на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
 

“Так, я з України!”

“Так, я з України!” Українські школярі влаштували флешмоб, у якому нагадали кожному з нас, що наша мова – українська… Українська мова є невід'ємним багатством кожного з нас.