Право жити (відео пісня)


Пісня львів’янина ЛЕВКА ДУРКА (ЛЕОНТІЯ БЕБЕШКА) під назвою «ПРАВО ЖИТИ», присвячена правам дітей та написана саме до 1 червня – Міжнародного дня захисту дітей.

Про такі пісні кажуть, що вона «до мурах» бере за душу…

Дякую Заслуженому артисту України ЛЕВКУ ДУРКУ (ЛЕОНТІЮ БЕБЕШКУ)) зі Львова, який написав цю пісню та разом з дружиною ЛІДІЄЮ БЕБЕШКО виконали цей неймовірний твір.

Дякую НАТАЛІЇ ДОРОШЕНКО з міста Буринь за допомогу та підтримку в запису відео пісні. Бо, насправді, це відео записувалося дуже важко – воно зроблене наживо…

Хвилюючі моменти та переживання від того, що не можеш допомогти цим діткам, окрім матеріальної допомоги.

Сама пісня разом з відео вийшли, вважаю, чудовими й актуальними за змістом.

Пісенний твір змушує побачити проблеми, які існують в нашій країні стосоно дітей. Змушують замислитись та відчути біль тих, хто позбавлений материнського тепла, тих, хто хворіє, має фізичні вади.

Хотілося б дожити до того часу, коли наша держава стане сильною та могутньою. І в ній не залишиться взагалі дитячих будинків та незахищених дітей з інвалідністю.

Закликаю всіх зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, щоб маленькі громадяни виросли гідними людьми й стали гордістю країни.

Бажаю всім дітям міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, сяючих усмішок!

НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, член Національної спілки журналістів України.