Кожне слово Українською!

З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська!  У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був - обслуговування має бути українською. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.
 

з Різдвом Христовим

З Різдвом, прийміть вітання! Від щирого серця бажаємо в це Світле свято тільки кращого. Нехай серце не турбують сумні думки. Нехай дні прикрасять посмішки близьких і друзів.
 

Церковні свята в січні 2021: православний календар

У січні 2021 року в Україні відзначається кілька важливих церковних свят, таких як Різдво Христове, Обрізання Господнє, Хрещення та інші.
 

Привітання з новим роком від голови ГО "УкрФонд Лінія Життя"Віноградової Наталії

Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться!
 

Хто може купувати українську землю?

Громадяни України можуть набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею до 100 га. Зазначене обмеження не поширюється на земельні ділянки, набуті у власність громадянином до набрання чинності цим абзацом;
 

Папа Франциск дає своє благословення на абсолютно порожній площі

Це фото сьогодні облетіло світ. Папа Франциск дає своє благословення на абсолютно порожній площі...  Написав в facebook на своїй сторінці  Pavlo Klimkin
 

Більше тисячі репостів під постом про допомогу.

Хто б та що б мені не казав за наш УКРАЇНСЬКІЙ народ - я відповім: "НАША НАЦІЯ НАЙМОГУТНІША, НАЙДРУЖНІША ТА НАЙДОБРІША НАЦІЯ В СВІТІ!!! - так написала на свої сторінці Кузнєцова -Віноградова , після  тисячі репостів свого допису.
 

Безкоштовна доставка до лікарень

Увага всім - особливо благодійним фондам і волонтерам, координуючим допомогу медикам. Безкоштовна доставка до лікарень.
 

Безкоштовна доставка Укрпоштою продуктів пенсіонерам

У Вас залишились рідні у селі чи в іншому місті або Ви волонтер, та турбуєтесь, як допомогти стареньким купити продукти? В Укрпошти є рішення. Воно буде БЕЗКОШТОВНЕ, частково cashless, але ж на відміну від інших пропозиції врахує реальність країни.
 

Vodafone запускає безкоштовну безлімітну послугу на час карантину

Vodafone Україна запускає безкоштовну послугу безлімітного доступу до соцмереж і мессенджерам на час карантину.
 

Як виходять з кризи нації.

Нації виходять з кризи завдяки культурі, релігії, ідеї державності З останнього моноінтерв’ю Сергія Борисовича Кримського, українського філософа і культуролога, незадовго до його смерті (2010 рік). Нація — це історична особистість.
 

Зарплати та затрати на депутатів та know-how ВІДМІНА ПЕНСІЇ

Це відео, констатація фактів. Виступи двох депутатів. Два погляди на ситуацію. Дві пропозиції 2020 року. 
 

Київстар повністю перейшов під російське керівництво

Як повідомляє новинний портал Ліга.tech, 28.11.2019 р Київстар, найбільший з українських мобільних операторів, повністю перейшов під управління російської компанії Альфа-Груп.
 

Штрафи за незаконну підприємницьку діяльність

Головне управління ДПС в Україні інформує, що фізичні особи, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації, несуть відповідальність: