Київстар повністю перейшов під російське керівництво

Київстар повністю перейшов під російське керівництво

Її глава - Михайло Фрідман, великий олігарх, який володіє в нашій країні - Київстаром, а в Російській Федерації - Beeline. Тепер - безроздільно, адже з ринку двох країн повністю пішли його партнери і суперники - норвезька компанія Telenor. Цікаво, що в той час, як про продаж Vodafone трубили з кожного праски, ця подія залишилася практично непоміченою.
А вчора, 30 січня жителі українських міст масово скаржаться на збій в "Київстарі"

У декількох містах України пропав мобільний зв'язок у користувачів оператора "Київстар". Користувачі з Дніпра, Кривого Рогу, а також в столиці поскаржилися на серйозні перебої зі зв'язком. У деяких користувачів пропав також мобільний інтернет.

У Києві частина абонентів не може скористатися мобільним інтернетом, а частина - повідомляє, що мобільний оператор працює без перебоїв.

На заході України з проблемами зі зв'язком зіткнулися жителі Львова та області. Місцеві жителі залишилися без зв'язку або частково з доступом до мобільного оператора більш ніж на одну годину.

На сході України жителі скаржаться, що неможливо здійснити дзвінок - після першого гудка дзвінок скидається. Однак, користувачі відзначають, що зв'язок зник не у всіх абонентів.