Зарплати та затрати на депутатів та know-how ВІДМІНА ПЕНСІЇ

Мільон гривень на рік зарплата депутата. На додаток сотні мільонів гривень на рік -  обслуговування, автівки, житло та інше. Пропозиція - скоротит чисельність депутатів.
Рада схвалила скорочення чисельності нардепів до 300 У вівторок, 4 лютого, після бурхливих і тривалих обговорень народні депутати Верховної Ради проголосували в першому читанні за скорочення своєї чисельності до 300 "багнетів". "За" було 236 народних обранця - 197 "слуг народу", 35 від ОПЗЖ і 4 позафракційних.
Натомість Піклуватися про літніх людей повинні вони самі, а також їхні діти, висловив переконання Олексій Мушак Депутат від БПП
Олексій Мушак запропонував гроші, які сьогодні спрямовуються на пенсії, вкласти в економічне зростання країни, щоб діти пенсіонерів могли краще про них піклуватися. "Нинішня пенсійна система є несправедливою по відношенню до мого покоління, тим, кому за 30 років - по одній простій причині - ми при нинішній системі не матимемо жодної пенсії, вона нам не буде виплачуватися, оскільки баланс просто не буде складатися. Саме тому ми приймаємо зараз непрості рішення, щоб покоління, якому 30-35 років мало забезпечену старість ", - заявив депутат в ефірі телеканалу NewsOne.