Про нас

Дата Інформ - це незалежна, аналітична інформаційна агенція в медійному просторі України.

Мета інформаційної агенції "Дата Інформ" – створити вільну комунікацію українських громадян з народними політиками, діячами, активістами, бізнесменами, правоохоронцями, держслужбовцями, завдяки прямим включенням, пресконференціям та актуальним новинам, які на порталі оновлюються 24/7. Головне, що "Дата Інформ" надає достовірну інформацію читачам про все, що відбувається.

На сайті Webi News нашої інформаційної агенції розміщаються новини різних тематик: від державної політики до зарубіжної економіки, від шоу-бізнесу до спорту, від суспільних подій до розвитку наукових технологій. Інформаційні та аналітичні повідомлення на порталі агенції оновлюються щодня.

Серед наших клієнтів - українські ЗМІ, політичні партії, українські бізнес-структури та консалтингові компанії.

Ми публікуємо також власний відеоконтент, авторські інтерв'ю і публікації.

Основні принципи, якими керується агенція при створенні новин:

Об'єктивність. Всі події агенція висвітлює всебічно і прагне відображати точки зору всіх учасників.

Достовірність. Агенція довіряє тільки перевіреним джерелам, будь-яка отримана інформація перевіряється і підтверджується.

Неупередженість. Агенція передає тільки факти, не нав'язуючи своїм читачам певних думок, залишаючи за ними право самим робити висновки.

Оперативність. Час випуску новин строго ранжується за важливістю, є чіткі терміни їх випуску.

Професіоналізм. Всі співробітники Агенції проходять курс професійного навчання, постійно підвищують сій професійний рівень. Весь процес виробництва новин чітко формалізований, що зводить до мінімуму ймовірність помилок. Провідні фахівці агенції є членами Національної спілки журналістів України.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплекс інформаційних послуг якомога швидше і якісніше.

Гарних Вам новин!